top of page

NASZA FILOZOFIA

Jesteśmy duetem projektantów i rzemieślników. Dlaczego projektujemy? Bo kochamy tę robotę i chcemy podzielić się z Tobą naszą radością! Pokazujemy, że mniej znaczy lepiej. A to oznacza, że dobra jakość zawsze się obroni a Ty możesz cieszyć się pięknym meblem przez całe życie. 

Nasze minimalistyczne meble powstają z drewna z odzysku. W dobie nadmiaru i zanieczyszczonego środowiska naturalnego jesteśmy zmuszeni do twórczego przetwarzania dostępnych materiałów i odpadów. Dlatego oferujemy tylko kilka serii meblowych. Jesteśmy alternatywą do masowej oferty dużych sieci z branży home & decor. Wszystko robimy ręcznie, dopieszczamy każdy detal i doprawiamy szczyptą humoru. W każdy mebel wkładamy mnóstwo serca, dzięki czemu otrzymasz produkt z dobrą energią. Meble wykańczamy naturalnym woskiem pszczelim lub lakierem. Wspólnie z Tobą możemy spersonalizować każdy mebel. 

Pewnie nie zdawałaś/łeś sobie sprawy, że drewno jest surowcem odnawialnym, pod warunkiem, że w miejsce każdego ściętego posadzi się nowe. Świetnie realizuje te założenia Norwegia, której gospodarka na drewnie stoi.

Inspirujemy się minimalistycznym wzornictwem. Tworzymy dla ludzi kochających naturę i piękne przedmioty. Szanujemy naturę, żyjemy i pracujemy zgodnie z jej rytmem. Staramy się złapać balans pomiędzy tym co ważne i nieistotne. Z dziećmi, domem i kociarnią na głowie bywa trudno :) Kochamy wędrówki i rajdy rowerowe po Beskidach, pewne odludne miejsce nad Bałtykiem, książki Mariusza Szczygła, Szczepana Twardocha, malarstwo barokowe, muzykę Filipa Glassa no i Maxa Richtera...Nie sposób wymienić tu wszystkiego :)

Mieszkamy i pracujemy w przepięknym mieście Bielsko-Biała.

 

Serwus!

Justyna i Bartek

 

Contact
bottom of page